You are on page 1of 2

Клас: 6

Урок: 6
Рівень знань: середній
Тема: Я, моя сім’я та друзі
Підтема: Розповідь про друга. Тренування в усних висловл., роботі в групі.
Мета:
- навчати писати листи формального типу;
- розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення;
- практикувати учнів у груповій роботі;
- виховувати культуру спілкування.

Обладнання: підручник, робочий зошит.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting (1 min.)
T: - Good morning! Nice to meet you!
Ps: - Nice to meet you too!

2. Aim (1 min.)
Метод: усний виклад.
T: - Today we are going to speak about the role of foreign languages in our lives.

3. Warming up (3 min.) Ex. 1, p. 21


Метод: усний виклад матеріалу. Учні читають, перекладають та вчать вірш.

4. Check Home Task (3 min.) Ex. 7, p. 20


Метод: усний виклад матеріалу. Учні по-черзі читають текст вправи вставляючи
необхідні за змістом слова.
T: - Read the text and complete it with the necessary words.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Speaking (10 min.)


Мовна зарядка: She sells the seashells on the seashore.
a) Ex. 2, p. 21
Метод: усний виклад матеріалу. Кожен учень обирає твердження відповідно до якого
будує монологічне висловлювання.
T: - Choose the item and speak on them.
b) Ex. 3, p. 21
Метод: робота з підручником. Учні у групах обговорюють питання вправи та дають
відповіді.
T: - Answer the questions in groups

3. Reading p. ex. 4, p. 22 (11 min.)


Метод: робота з підручником. Учні читають та перекладають текст вправи.
T: - Read and translate the text.

4. Writing ex. 5, p. 22 (12 min.)


Метод: вправ. Учні пишуть розповідь про себе.
T: - Write about yourself.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Home Task (2 min.): ex. 6, p. 22


T: - Open your day books and write down the home task.

2. Summarizing (2 min.):
a) Метод: бесіда.
T: - What useful did you do at the lesson? What did you like/didn’t like? Why?
b) Вчитель виставляє оцінки.

You might also like