Professional Documents
Culture Documents
пз 3 (копія)
пз 3 (копія)
Розв’язання:
300+200+250+200+ 400
2 цех = 5
=270(грн/ роб .)
Розв’язання:
х=
∑ xf = 22,0∗ 200+24,0 ∗280+ 26,0∗ 350+23,0 ∗170 24130
= = 24,13
∑f 200+280+ 350+ 170 1000
Розв’язання:
х=
∑ xf = 2,5∗ 75+7,5 ∗68+15 ∗ 25+25 ∗22+ 45∗ 10 2072,5
= = 10,3625≈
∑f 200 200
≈ 10 (років)
Середній стаж робітника заводу становить 10 років.
Розв’язання:
Обсяг заданого
Кофіціент перерахунку в
Господарства молока за жирністю
умовне молоко
3,2%
Перше
3,0/3,2=0,9375 2200*0,9375=2062,5
господарство
Друге
2,8/3,2=0,8750 660*0,8750=577,5
господарство
Третє
3,4/3,2=1,0625 1600*1,0625=1700
господарство
Разом Х 4340
Розв’язання:
Розв’язання:
1 810
4256 34474
(34474*100/4256=810)
2 950
3942 37453
(37453*100/3942=950)
3 760
5040 38304
(38304*100/5040=760)
4 850
3651 31035
(31035*100/3651=850)
6 940
4592 43165
(43165*100/4592=940)
7 800
3662 29299
(29299*100/3662=800)
х=
∑w 242189 ∗100
= =4197,38
∑ wx 5770
Таким чином, середній надій молока від корови за рік для групи
КСП становить 4197,38 кг.
Витрати виробництва
Середня собівартість одиниці продукції = Кількість продукціїї
W
Кількість продукції f = x , звідси:
х=
∑w 220 000+ 480 000+130 000 830 000
= =24 , 3
= 220 000 480 000 130 000 34 113 (грн).
∑ wx 22
+
26
+
23