You are on page 1of 1

Тема 1.Натуральні числа. Відрізок. Промінь, пряма.

Порівняння натуральних чисел


УРОК 20. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ВПРАВ
Мета. Проаналізувати результати контрольної роботи, виявити типові помилки,
організувати роботу над помилками.
Тип уроку. Урок корекції знань.
Хід уроку
І. Актуалізація опорних знань.
Аналіз контрольної роботи.
а) Загальна характеристика виконання контрольної роботи.
б) Аналіз типових помилок. Запропонувати знайти помилки (на дошці
завчасно підготовлені записи з найтиповішими помилками), проаналізувати
причини їх появи, провести роботу з усунення прогалин у знаннях учнів.
ІІ. Формування умінь і навичок.
Розв'язування задач і вправ. Колективна робота
Додатково:
1. Запишіть цифрами число:
а) чотири мільйони чотириста сорок чотири тисячі чотириста сорок
чотири;
б) чотири мільйони чотириста тисяч;
в) чотири мільйони чотири тисячі;
г) чотири мільйони чотириста;
д) чотири мільйони сорок тисяч сорок;
є) чотири мільйони чотири тисячі чотири;
є) чотири мільйони чотири.
2. Накресліть координатний промінь і позначте на ньому точки, які відпо-
відають числам: 0; 1; 2; 6; 9.
3. Накресліть відрізок DЕ, довжина якого дорівнює 5 см 6 мм. Позначте на
ньому точку F так, щоб FЕ = 3 см 4 мм. Яка довжина відрізка DF?
4. На рисунку АС = 171 см, відрізок СВ утричі коротший від відрізка АС.
Знайдіть довжину відрізка АВ.

5. Яку цифру можна поставити замість зірочки, щоб утворилася правильна


нерівність (розглянути всі можливі випадки):
а) 4231 > 423*; б) 769* > 7698; в) 97*8 < 9745; г) 59*0 < 5983.
6. На рисунку АD = 32 см, АВ = 2 см, ВС = 15 см. Знайдіть довжини
відрізків BD й АС.

7. Порівняйте:
а) 4 км і 3986 м; б) 2435 м і 2 км 98 м; в) 159 кг і 1 ц 6 кг.
Для учнів, які написали контрольну роботу на «9-12» №№ 157, 162, 168,
172, 175.
III. Підсумки уроку. Пояснення домашнього завдання.
№№ 163, 169, 173.

Ольга Ензельт. Уроки математики в 5 класі 1 Урок 20

You might also like