You are on page 1of 6

Перевернуте навчання

Урок з англійської мови


у 4 класі
Where did dinosaurs live?

Підготувала вчителька англійської мови


Школи І – ІІІ ступенів № 206 ім. Леся Курбаса
Горбачова Г. І.

Київ - 2020 рік


Тема уроку: Where did dinosaurs live?
(Де жили динозаври?)

Дата проведення: 18. 11. 2020


Клас : 4 Б
Час: 45 хв.
Кількість учнів: 15
Учні з особливими освітніми потребами: 0
НМК : Fly High 4

Ключові компетентності: соціальна та громадянська компетентності (усвідомлення


важливості знань про історію та тваринний світ нашої планети; формулювання власної
позиції, співпраця з іншими на результат, спілкуючись англ. мовою); інформаційно-
цифрова компетентність (вивчення англ. мови з використанням спеціальних
програмних засобів)
Інтегровані змістові лінії: громадянська відповідальність (будувати товариські
стосунки з оточуючими, толерантне ставлення до інших людей)

Очікуваний результат: учні розповідатимуть про істоти, які жили у давні часи

Мета: перевірити, як здобувачі освіти самостійно опанували матеріал з теми


за технологією «перевернуте навчання»; навчити учнів розповідати про
динозаврів , використовуючи час Past Simple (який вивчали на
попередніх уроках); закріпити лексичний і граматичний матеріал
матеріал з теми;
розвивати креативність, критичне мислення, навички роботи у
команді;
виховувати інтерес до вивчення англійської мови, толерантне
ставлення до оточуючих.

Обладнання та матеріали: ноутбук із програмним забезпеченням «3 D model» та


смарт дошка для виведення інформації на екран; презентація “Dinosaurs”; зображення
п’яти досліджуваних динозаврів; смартфони учнів; роздрукована таблиця для
заповнення учнями; сигнальні картки зеленого і червоного кольору для гри «True or
False»; дерев’яний конструктор динозавра.
План уроку
І Вступ
1. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація учнів
2. Мозковий штурм
3. Вікторина «Відгадай динозавра!» (3D model)
ІІ Основна частина
1. Актуалізація знань
2. Інтерв’ю (збір та внесення даних про динозаврів у таблицю)
3. Презентація інформації про тварин
4. Гра «True or False»
5. Мейкерство
ІІІ Заключна частина
1. Підведення підсумків
2. Оцінювання роботи учнів
3. Домашнє завдання

Хід уроку
І Вступ
1. Greeting, aim of the lesson
– Good morning children! Today we’re going to talk about dinosaurs. Do you like
dinosaurs? Do you know anything about these amazing animals? Are there any
dinosaurs nowadays?
At our lesson we have to answer some questions:
When did dinosaurs live? Where did they live? What did they look like? What did they
eat? What did they could do? (написати ці питання на дошці заздалегідь)
- Як ви вважаєте, чому сьогодні вчені досліджують динозаврів, адже вони
жили дуже давно?
Учні висловлюють свої думки.
- Так, знання про динозаврів допоможуть нам зрозуміти, яким було життя на
нашій планеті задовго до появи людини і наскільки важливо піклуватися про
сучасних рідкісних тварин, щоб вони не зникли, як динозаври.
2. Brain storm (мозковий штурм)
- You’ve already learnt about dinosaurs. Now say as many names of dinosaurs as
you can.
Учні називають динозаврів, а вчитель записує на дошці їхні назви ( або вішає
картинки із зображеннями динозаврів)
3. Quiz “What is it?”
У програмі “3 D model” на смарт дошку виводяться зображення динозаврів, діти
рухають ними, збільшують/ зменшують, відгадують назви тварин.

ІІ Основна частина
1. Актуалізація знань та інформації про динозаврів
Діти раніше самостійно опрацювали навчальні відео за посиланнями:
https://drive.google.com/file/d/1tukfeP3UnPq7arXYn8uDrbTDiWkAwABV/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/12CXgbLklZPP4Jg_1mR5Jghvny6GrGD7c/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1JTyex29tvI389bxIKv-f0Q7sTu3C95ps/view?usp=sharing

– Let’s talk about dinosaurs. Now we have to answer some questions about
dinosaurs. Some of you ask questions and other children answer.
Учні отримують різні картки (з питаннями і відповідями).
Одні учні читають питання, а інші – відповідають (відповіді перекладають
укр. мовою)
1. Where did dinosaurs live?
Dinosaurs lived on every continent in the world. Lots of dinosaurs lived on
land, some of them lived in the sea and in the sky.

2. What did dinosaurs eat?


Some dinosaurs ate plants. Some dinosaurs ate only meat. They ate other
dinosaurs! They ate dinosaur eggs too. Some small dinosaurs ate lizards and
insects. Some dinosaurs ate fish.
3. What could dinosaurs do?
Some dinosaurs could run very fast. But some couldn’t run.
Some could swim, some could fly.
All the dinosaurs could make a lot of strange noises!
4. What did Pterosaurs look like?
Pterosaurs were like huge birds. They had wings and tails.
5. What did Triceratops look like?
Triceratops were big. They had three horns on its head.
They had a bird-like beak on its mouth.
6. What colour were dinosaurs? (Search an internet)
We don’t know what colour dinosaurs were but we think they were brown,
green or yellow.
7. When did dinosaurs live?
Pupils search the internet and find out the answer.
Dinosaurs lived 200 million years ago.
Dinosaurs lived between about 245 and 66 million years ago,
in a time known as the Mesozoic Era.
This was many millions of years before the first modern
humans, Homo sapiens, appeared.
2. Interview
Учні отримують роздруковану таблицю з даними лише про одного динозавра.
Для того, щоб її заповнити, вони повинні опитати інших однокласників.
Name of dinosaurs Where did they What did they What could What could not What did they
live? look like? they do? they do? eat?

Pterosaurs They lived in the Some were big, They could fly, They couldn’t They ate fish
sky. some were small. swim, walk and swim. and insects.
They had wings. hunt.

Triceratops They lived on They were big. They could run They could not They ate plants.
land. They had three and fight. fly.
horns.
Triceratops had a
bird-like beak on
its mouth.
Brachiosaurus They lived on They were huge. They walked They couldn’t They ate plants
land. They had four slowly. run. and leaves.
legs and a long They couldn’t
neck and a tail. hunt animals.
They were very
heavy.
Kronosaurus They lived in the They were big. They could They couldn’t They ate other
sea. They had four swim. run or walk. animals and fish.
flippers. They They could hunt
had lots of long, animals.
sharp teeth.
Tyrannosaurus Rex They lived on They were huge. They could run. They couldn’t They ate meat.
land. They had a big They could hunt fly. They ate other
head and a big animals. animals.
body.

3. Презентація інформації про динозаврів.


Після заповнення таблиці учні розповідають про життя динозаврів на основі
даних, які вони зібрали. Вони можуть допомагати і доповнювати відповіді
один одного.
4. Гра «True or False»
Гру може проводити один або два «сильних» учнів.
Твердження для гри:
- Dinosaurs lived in the sea. (True)
- Pterosaurs could fly. (True)
- Tyrannosaurus Rex could fly. (False)
- Triceratops ate other dinosaurs. (False)
- Kronosaurus lived in the sea. (True)
- Tyrannosaurus Rex ate meat. (True)
- Brachiosaurus were small. (False)
- Pterosaurs could swim. (True)
- Brachiosaurus walked slowly. (True)
- Dinosaurs lived two hundred years ago. (False)
5. Мейкерство
Учні презентують динозавра, якого вони виготовили на попередніх уроках.
Це конструктор Тиранозавр Рекс із дерев’яних деталей.

ІІІ Заключна частина


1. Підведення підсумків
- Now let’s have a talk about lesson. Can you answer the questions about dinosaurs
now? Did you like our lesson? What did you like? Was it interesting? Why? Would
you like to learn more about dinosaurs?
2. Оцінювання (застосовувати формувальне оцінювання)
3. Домашнє завдання
Діти отримують завдання: вигадати, намалювати або виготовити свого
динозавра, написати і розказати про нього у часі Past Simple (5-7 речень)

You might also like