Professional Documents
Culture Documents
Модуль
Модуль
Поточний контроль №1
1.
Загальна сума витрат на зарплату: 140,000 + 75,000 + 50,000 = 265,000 грн.
Загальна сума витрат на матеріали: 450,000 + 36,000 + 12,000 = 498,000 грн.
Отже, прямі витрати підприємства складають: 265,000 грн. (зарплата) + 498,000 грн. (матеріали) =
763,000 грн.
2.
700 000+300 000+30 000+70 000=1 100 000 грн.
3.
Запас готової продукції на початок = 100 000 грн (вказано в умові).
Виробництво = 100 000 грн + 50 000 грн + 30 000 грн + 20 000 грн + 6 000 грн + 4 000 грн = 210 000
грн.
Реалізація = 100 000 грн
Тепер можна розрахувати запас готової продукції на кінець квітня:
Запас готової продукції на кінець = 100 000 грн + 210 000 грн - 100 000 грн = 210 000 грн.
Отже, запас готової продукції на кінець квітня становить 210 000 грн.
4.
Змінні витрати на виробництво: 10 000 одиниць * 7 дол. = 70 000 дол.
Постійні витрати на виробництво: 240 000 дол. - 70000 дол. = 170 000 дол.
Постійні витрати на виробництво: (15 000 одиниць / 10 000 одиниць) * 170 000 дол. = 255 000 дол.
Отже, витрати підприємства на виробництво 15 000 одиниць продукції становлять 255 000 дол.
5..
6.
22 800 доларів (витрати на контроль якості при обсязі виробництва 6 000 одиниць) + 4 000 доларів
(додаткові постійні витрати при виробництві більше 8 000 одиниць) = 26 800 доларів.
Таким чином, витрати на контроль якості в липні при виробництві 6 000 одиниць становитимуть 26
800 доларів.
7.
Виручка від продажу: 90,000 од. * $25/од. = $2,250,000
Змінні витрати: (90,000 од. * $5/од.) + (90,000 од. * $10/од.) + (90,000 од. * $4/од.) = $450,000 +
$900,000 + $360,000 = $1,710,000
$2,250,000 - $1,710,000 = $540,000
Постійні витрати: $300,000 + $100,000 = $400,000
Змінні витрати: $1,710,000 (розраховано раніше)
$2,250,000 - ($400,000 + $1,710,000) = $140,000
Змінних витрат операційний прибуток становить $540,000, а за методом повних витрат - $140,000.
8.
Прямі матеріали: $10 * 8,000 = $80,000
Пряма праця: $4 * 8,000 = $32,000
Змінні накладні витрати: $2 * 8,000 = $16,000
Загальні прямі витрати: $80,000 + $32,000 + $16,000 = $128,000
Витрати на готову продукцію на початок місяця: $128,000 / 8,000 * 3,000 = $48,000
Витрати на виробництво: $128,000
Витрати на закінчену продукцію: $48,000
Постійні накладні витрати: $42,000
Загальні витрати: $128,000 + $48,000 + $42,000 = $218,000
Виручка: $32 * 8,500 = $272,000
Операційний прибуток:
= $272,000 - $218,000
= $54,000
Таким чином, операційний прибуток за період, враховуючи метод повних витрат, становить $54,000.
9.
Fixed Overhead Rate per Unit = ($60,150 - $50,400) / (12,500 - 14,500) = $9,750 / (-2,000) = -$4.875 per
unit
Ставка постійних виробничих витрат на одиницю продукції складає -$4.875, що може свідчити про
невигідність методу повних витрат. Потрібно переглянути витрати та доходи для виявлення
можливих проблем та знайдення шляхів для покращення прибутковості.
10.
11
Ціна реалізації = ($20,000 + 0.2 * Ціна реалізації + $80,000) / 50,000
50,000 * Ціна реалізації = $20,000 + 0.2 * Ціна реалізації + $80,000
50,000 * Ціна реалізації - 0.2 * Ціна реалізації = $20,000 + $80,000 50,000 * Ціна реалізації - 0.2 * Ціна
реалізації = $100,000 (50,000 - 0.2) * Ціна реалізації = $100,000 49,800 * Ціна реалізації = $100,000
Ціна реалізації = $100,000 / 49,800
Ціна реалізації ≈ $2.008 дол.
12.
кількість одиниць = Постійні витрати / ($4.00 - 0.25)
Постійні витрати = 20,000 * $3.75
Постійні витрати = $75,000
13.
20,000 - 5,000 = 15,000 одиниць
Таким чином, очікуваний обсяг продажу в січні становить 15,000 одиниць.
14.
Припустимо, що залишок готової продукції на початок травня: (2900-650=2250)
3250+825-2250=1825 велосипедів
15.
Продаж за готівку: 15% від загального продажу
Продаж в кредит: 85% від загального продажу