You are on page 1of 7

e-RPH

MINGGU 18

ISNIN 4/9/23

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 5 KELAS 5O


MASA 8.00-9.00 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG Tema 4 Integriti Dalam Kehidupan TAJUK Unit 10 Bersikap Jujur
STANDARD 1.1 Mendengar dan memberikan respons semasa berkomunikasi dalam situasi formal dan tidak formal.
KANDUNGAN

STANDARD 1.1.3 Mendengar, mentafsir dan memberikan respons terhadap soalan secara kritis dan kreatif.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN menjawab soalan cikgu berdasarkan
menjawab soalan cikgu berdasarkan petikan.
petikan.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA 4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan.
5. Cikgu mengemukakan soalan.
6. Setiap kumpulan membentangkan jawapan.
7. Cikgu memurnikan jawapan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Perbincangan Papan tulis Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table
Buku teks
KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Berani Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4N


MASA 11.00 - 12.00 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 4.0 INDAHNYA BUDAYA, HALUSNYA SENI TAJUK Unit 10 Hidup Berbudaya
STANDARD 1.1 Mendengar dan memberikan respons semasa berkomunikasi dalam situasi formal dan tidak formal.
KANDUNGAN

STANDARD 1.1.1 Mendengar, mengecam sebutan, dan menyebut sesuatu yang diujarkan semula dalam situasi tidak formal.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN menjawab soalan cikgu berdasarkan
menjawab soalan cikgu berdasarkan petikan.
petikan.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA 4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan.
5. Cikgu mengemukakan soalan.
6. Setiap kumpulan membentangkan jawapan.
7. Cikgu memurnikan jawapan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Soal Jawab Papan tulis Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table
Buku teks
KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Berani Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Mencari maksud dalam kamus

SELASA 5/9/23

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4B


MASA 7.30 - 8.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 1.1 Mendengar dan memberikan respons semasa berkomunikasi dalam situasi formal dan tidak formal.
KANDUNGAN

STANDARD 1.1.1 Mendengar, mengecam sebutan, dan menyebut sesuatu yang diujarkan semula dalam situasi tidak formal.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN menjawab soalan cikgu berdasarkan
menjawab soalan cikgu berdasarkan petikan.
petikan.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA 4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan.
5. Cikgu mengemukakan soalan.
6. Setiap kumpulan membentangkan jawapan.
7. Cikgu memurnikan jawapan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Soal Jawab Gambar Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table
Buku teks
KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti idea utama, idea
Bahasa sokongan dan butir-butir Berani Verbal linguistik
terperinci

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Mencari maksud dalam kamus

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 5 KELAS 5O


MASA 10.30-11.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG Tema 3 Pastikan Selamat Di Mana-mana TAJUK
STANDARD 1.3 Bercerita, dan menceritakan perkara yang didengar, ditonton dan dibaca dengan sebutan dan intonasi yang betul.
KANDUNGAN
1.3.2 Menceritakan sesuatu perkara yang didengar, ditonton dan dibaca dengan sebutan yang betul dan intonasi serta gaya
STANDARD yang sesuai.
PEMBELAJARAN

Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF menceritakan perkara dengan bahasa dan KRITERIA KEJAYAAN menceritakan perkara dengan bahasa
sebutan yang betul. dan sebutan yang betul.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA 4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan.
5. Cikgu mengemukakan soalan.
6. Setiap kumpulan membentangkan jawapan.
7. Cikgu memurnikan jawapan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Soal Jawab Buku teks Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Berani Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Mencari maksud dalam kamus

RABU 6/9/23

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4N


MASA 7.30-8.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 8 Sekolah Kami Selamat
STANDARD 2.1 Asas membaca dan memahami.
KANDUNGAN

STANDARD 2.1.1 Membaca dan memahami petikan dengan sebutan yang betul dan intonasi yang sesuai.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF membaca petikan buku teks dengan sebutan yang KRITERIA KEJAYAAN membaca petikan buku teks dengan
betul. sebutan yang betul.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan membaca petikan yang diberikan.
7. Cikgu memurnikan sebutan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Buku teks Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Bahasa Merumus atau meringkas Rajin / Tekun Verbal linguistik

PENILAIAN PDP Perbentangan


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 5 KELAS 5O


MASA 9.00-9.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG Tema 3 Pastikan Selamat Di Mana-mana TAJUK Unit 7 Sentiasa Peka Setiap Masa
STANDARD 2.1 Asas membaca dan memahami.
KANDUNGAN

STANDARD 2.1.1 Membaca dan memahami maklumat tersurat dan tersirat untuk memberikan respons.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN
menjawab soalan berdasarkan petikan. menjawab soalan berdasarkan petikan.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA 4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan.
5. Cikgu mengemukakan soalan.
6. Setiap kumpulan membentangkan jawapan.
7. Cikgu memurnikan jawapan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Soal Jawab Buku teks Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Bekerjasama Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4N


MASA 10.30-11.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 2.2 Membaca, memahami, dan menaakul bahan multimedia.
KANDUNGAN

STANDARD 2.2.1 Membaca dan memahami bahan grafik daripada multimedia untuk membuat gambaran.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN
membaca ayat daripada bahan multimedia. membaca ayat daripada bahan multimedia.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan membaca petikan yang diberikan.
7. Cikgu memurnikan sebutan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Papan pamer Pendekatan Berpusatkan Murid Pembentangan Hasil Sendiri

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti idea utama, idea
Bahasa sokongan dan butir-butir Berani Verbal linguistik
terperinci

PENILAIAN PDP Soal Jawab


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

KHAMIS 7/9/23

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4N


MASA 8.00-9.00 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 3.1 Asas menulis.
KANDUNGAN

STANDARD 3.1.1 Menulis secara mekanis menggunakan tulisan berangkai dalam bentuk ayat.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF menggunakan tulisan berangkai dalam bentuk KRITERIA KEJAYAAN menggunakan tulisan berangkai dalam
ayat. bentuk ayat.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan menulis ayat dalam tulisan berangkai.
7. Cikgu memurnikan tulisan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Papan pengajaran Pendekatan Berpusatkan Murid Pembentangan Hasil Sendiri

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Bahasa Membanding dan membeza Mematuhi Undang-undang Verbal linguistik

PENILAIAN PDP Perbentangan


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4B


MASA 10.30-11.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 3.1 Asas menulis.
KANDUNGAN

STANDARD 3.1.1 Menulis secara mekanis menggunakan tulisan berangkai dalam bentuk ayat.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF menggunakan tulisan berangkai dalam bentuk KRITERIA KEJAYAAN menggunakan tulisan berangkai dalam
ayat. bentuk ayat.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan menulis ayat dalam tulisan berangkai.
7. Cikgu memurnikan tulisan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Papan pengajaran Pendekatan Berpusatkan Murid Pembentangan Hasil Sendiri

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Bahasa Membanding dan membeza Mematuhi Undang-undang Verbal linguistik

PENILAIAN PDP Perbentangan


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

JUMAAT 8/9/23

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 5 KELAS 5O


MASA 7.30-8.30 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG Tema 3 Pastikan Selamat Di Mana-mana TAJUK Unit 7 Sentiasa Peka Setiap Masa
STANDARD 3.1 Asas menulis.
KANDUNGAN

STANDARD 3.1.1 Menulis ayat dalam perenggan secara mekanis dalam bentuk tulisan berangkai.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF menggunakan tulisan berangkai dalam bentuk KRITERIA KEJAYAAN menggunakan tulisan berangkai dalam
ayat. bentuk ayat.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan menulis ayat dalam tulisan berangkai.
7. Cikgu memurnikan tulisan murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Papan pengajaran Pendekatan Berpusatkan Murid Gallery Walk

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Bahasa Membanding dan membeza Berhati-hati Verbal linguistik

PENILAIAN PDP Latihan Bertulis


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Mencari maksud dalam kamus

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4B


MASA 9.00-10.00 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 3.2 Menulis perkataan, frasa, dan ayat yang bermakna.
KANDUNGAN

STANDARD 3.2.1 Membina dan menulis ayat, dan perenggan daripada bahan multimedia.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN
membina ayat berdasarkan gambar. membina ayat berdasarkan gambar.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan membina ayat berdasarkan gambar.
7. Cikgu memurnikan ayat murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Komputer Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Bekerjasama Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Perbentangan


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

MATA PELAJARAN Bahasa Melayu Tahun 4 KELAS 4N


MASA 11.00-12.00 JANGKA MASA 60 MINIT
TEMA / BIDANG 3.0 WASPADA PASTI SELAMAT TAJUK Unit 7 Waspada Amalan Kita
STANDARD 3.2 Menulis perkataan, frasa, dan ayat yang bermakna.
KANDUNGAN

STANDARD 3.2.1 Membina dan menulis ayat, dan perenggan daripada bahan multimedia.
PEMBELAJARAN
Pada akhir PdPc, murid akan dapat Murid berjaya jika murid dapat
OBJEKTIF KRITERIA KEJAYAAN
membina ayat berdasarkan gambar. membina ayat berdasarkan gambar.
PEMBELAJARAN & PENGAJARAN
AKTIVITI PEMULA Menonton video
1. Membaca petikan.
2. Membincangkan maklumat dan isi dalam petikan.
3. Cikgu menerangkan kosa kata baru.
AKTIVITI UTAMA
4. Murid dibahagikan kepada 8 kumpulan..
5. Setiap kumpulan membina ayat berdasarkan gambar.
7. Cikgu memurnikan ayat murid.
AKTIVITI PENUTUP Memberi kerja rumah
KAEDAH PDPC BBM/ABM STRATEGI PDPC AKTIVITI PAK21
Latih Tubi Komputer Pendekatan Berpusatkan Murid Round Table

KEMAHIRAN BERFIKIR SECARA KRITIS DAN KREATIF


ELEMEN MERENTAS KURIKULUM KEMAHIRAN BERFIKIR NILAI-NILAI MURNI KECERDASAN PELBAGAI
Mengenal pasti pernyataan
Bahasa Bekerjasama Verbal linguistik
berasaskan fakta dan pendapat.

PENILAIAN PDP Perbentangan


REFLEKSI 30/30 orang pelajar dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan pengayaan / pengukuhan
PEMULIHAN Latihan Pengukuhan
KERJA SUSULAN
PENGAYAAN Pencarian maklumat melalui internet tentang topik

SABTU 9/9/23

You might also like