You are on page 1of 5

План-конспект «Затверджую»

Волковська Ольга Іванівна

Корсікова Катерина Геннадіївна

ПЛАН-КОНСПЕКТ

Залікового заходу з позакласної виховної роботи

студента Кідика Олександра Олександровича

211-іст групи, проведеного у 5-в, школи №58

Московського району міста Харкова

Тема заняття: «Я вірю в силу доброти»

Консультації:
1.Учитель школи:

2. Методист практики:

Клас: 5-в

Провели: Гетьманенко Є., Кідик О. 211-іст.

Тема: «Я вірю в силу доброти»

Мета: допомогти учням осягнути, що значить бути добрим, що лежить в


основі доброти, доброго вчинку, славлячи добро в людині, її справах і
ставленні до інших, розвивати в учнів бажання робити добро, формувати в
підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність, почуття милосердя,
виховувати морально-етичні норми життя.

Обладнання: хмаринки.

Хід уроку

1. Організація класу.

1.1 Привітання.

Добрий день діти. Сьогодні урок проведу у вас я - Олександр Олександрович.

2. Основна частина

 Діти, сьогодні ми поговоримо про найважливішу цінність людської душі -


про доброту. Кажуть, що весь світ стоїть добром людського серця. Злі та
недобрі почуття-пригнічують та нівечать наші душі. А доброта творить,
відроджує, лікує. Що людині потрібно для щастя? Так, здоров’я, хороші
друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч з нами завжди було
добро. Що ж таке доброта? Доброта-це уміння співчувати іншій людині,
відгукуватися на її горе, яке може спідкати кожного з нас, це милосердя по
відношенню до того, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх
людей. Все своє життя, починаючи з дитинства, людина пізнає, що таке
«добре», а що таке «погано».

Які правила доброти ви знаєте?

Якими ж рисами повинна бути наділена людина, щоб про неї говорили лише
добре?

2.1 Гра «Принципи відповідальності»

Кожна людина дотримується певних моральних принципів, норм, правил,


поглядів, переконань. Адже від цього залежить її життя, спілкування з
людьми. Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння між людьми,
взаємодопомогу, підтримку одне одного. Вони породжують радість,
задоволення, повагу, любов між людьми.

Я б хотів, діти щоб ви усвідомлювали свої вчинки, несли за них


відповідальність, бо без відповідальності за них, не буде добра і милосердя.

У нас на дошці записано п’ять принципів відповідальності.

Принципи відповідальності.

1. Я несу відповідальність за все, що роблю.


2. Я несу відповідальність за своє навчання.
3. Я несу відповідальність за своє шанобливе ставлення до людей, до
батьків.
4. Я несу відповідальність за своє місто, країну і цілий світ.
5. Я несу відповідальність за дбайливе ставлення до довкілля та
збереження його для наступних поколінь.
Бо добро і милосердя може бути тільки, тоді, коли ви берете
відповідальність за тих, хто з вами поруч. У себе на партах ви знайдете
хмаринки, підійдіть до дошки і позначте той принцип хмаринкою, який є
для вас пріоритетом. І ми визначимо основний принцип для нашого
колективу

Розповідь вчителя.

 Найкоротша відстань між людьми-це усмішка. Тож частіше усміхаймося.


Будьте вищими від усяких пліток, образ. Умійте прощати.

Стежте за своїми думками - вони стають словами.


Стежте за своїми словами - вони стають учинками.
Стежте за своїми вчинками - вони стають звичками.
Стежте за своїми звичками - вони стають характером.
Стежте за своїм характером, бо він визначає вашу долю.

2.2 Гра «Якщо людина добра» 

– Якщо людина добра, то з нею хочеться говорити, сміятись, її всі поважають


і люблять.

Діти, давайте пограємо в гру. Умови гри: якщо людина повинна робити те,
що я називаю, ви плескаєте в долоні, а якщо ні  – нічого не робите. Уважно
слухайте:

● бути милосердним, чуйним, сердечним, щирим;


● насміхатися з чужого горя;
● допомагати людям похилого віку;
● захищати слабкого;
● бути завжди ввічливим;
● ображати інших;
● піклуватися про тварин;
● шанувати працю інших людей;
● хвалитися, коли зробив добрий вчинок;
● шанувати батьків.

3. Підсумок заняття.

Я дуже сподіваюся, що доніс сьогодні до вас частку доброти та і ви стали


трохи добрішими і зробили певні висновки. Дякую за увагу!

You might also like