You are on page 1of 9

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD 1.1.1 Mengenal pasti dan menerangkan ciri-ciri ungkapan kuadratik dalam satu pemboleh
PEMBELAJARAN ubah.
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menguasai Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
OBJEKTIF KRITERIA 2.Mengenal pasti dan menerangkan ciri-ciri
PEMBELAJARAN KEJAYAAN ungkapan kuadratik dalam satu
pemboleh ubah. melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Mengenal pasti dan menerangkan ciri-ciri ungkapan kuadratik dalam satu
pemboleh ubah. dengan melakukan aktiviti; dalam Google Classroom
4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;
Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD 1.1.2 Mengenal fungsi kuadratik sebagai hubungan banyak kepada satu, dan seterusnya
PEMBELAJARAN memerihalkan ciri-ciri fungsi kuadratik.
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
2.Mengenal fungsi kuadratik sebagai
OBJEKTIF KRITERIA
hubungan banyak kepada satu, dan
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
seterusnya memerihalkan ciri-ciri fungsi
kuadratik. melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Mengenal fungsi kuadratik sebagai hubungan banyak kepada satu, dan
seterusnya memerihalkan ciri-ciri fungsi kuadratik. dengan melakukan aktiviti;
dalam Google Classroom

4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;


Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD 1.1.3 Menyiasat dan membuat generalisasi tentang kesan perubahan nilai a, b dan c ke
PEMBELAJARAN atas graf fungsi kuadratik, f(x)=ax²+bx+c
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
2.Menyiasat dan membuat generalisasi
OBJEKTIF KRITERIA
tentang kesan perubahan nilai a, b dan c
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
ke atas graf fungsi kuadratik,
f(x)=ax²+bx+c melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Menyiasat dan membuat generalisasi tentang kesan perubahan nilai a, b dan c
ke atas graf fungsi kuadratik, f(x)=ax²+bx+c dengan melakukan aktiviti;
dalam Google Classroom

4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;


Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD 1.1.4 Membentuk fungsi kuadratik berdasarkan suatu situasi dan seterusnya
PEMBELAJARAN menghubungkaitkan dengan persamaan kuadratik.
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
2.Membentuk fungsi kuadratik berdasarkan
OBJEKTIF KRITERIA
suatu situasi dan seterusnya
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
menghubungkaitkan dengan persamaan
kuadratik. melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Membentuk fungsi kuadratik berdasarkan suatu situasi dan seterusnya
menghubungkaitkan dengan persamaan kuadratik. dengan melakukan aktiviti;
dalam Google Classroom

4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;


Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD
1.1.5 Menerangkan maksud punca suatu persamaan kuadratik.
PEMBELAJARAN
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
OBJEKTIF KRITERIA
2.Menerangkan maksud punca suatu
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
persamaan kuadratik. melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Menerangkan maksud punca suatu persamaan kuadratik. dengan melakukan
aktiviti; dalam Google Classroom
4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;
Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD
1.1.6 Menentukan punca suatu persamaan kuadratik dengan kaedah pemfaktoran.
PEMBELAJARAN
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
OBJEKTIF KRITERIA
2.Menentukan punca suatu persamaan
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
kuadratik dengan kaedah pemfaktoran.
melalui aktiviti Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Menentukan punca suatu persamaan kuadratik dengan kaedah pemfaktoran.
dengan melakukan aktiviti; dalam Google Classroom
4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;
Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD
1.1.7 Melakar graf fungsi kuadratik.
PEMBELAJARAN
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
OBJEKTIF Kuadratik KRITERIA Kuadratik
PEMBELAJARAN KEJAYAAN 2.Melakar graf fungsi kuadratik. melalui
aktiviti Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Melakar graf fungsi kuadratik. dengan melakukan aktiviti;
dalam Google Classroom
4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;
Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
MATA
MATEMATIK KELAS 4
PELAJARAN
MINGGU Choose an item. HARI Choose an item.
TARIKH 22/10/2020 MASA
TEMA PERKAITAN DAN ALGEBRA
TAJUK 1.0 FUNGSI DAN PERSAMAAN KUADRATIK DALAM SATU PEMBOLEH UBAH
STANDARD
1.1 Fungsi dan Persamaan Kuadratik
KANDUNGAN
STANDARD
1.1.8 Menyelesaikan masalah yang melibatkan persamaan kuadratik.
PEMBELAJARAN
Pada akhir pembelajaran Pada akhir pembelajaran murid mencapai
murid dapat Menguasai; objektif pembelajaran sekiranya:
1. Fungsi dan Persamaan 1. Menyelesaikan Fungsi dan Persamaan
Kuadratik Kuadratik
OBJEKTIF KRITERIA
2.Menyelesaikan masalah yang melibatkan
PEMBELAJARAN KEJAYAAN
persamaan kuadratik. melalui aktiviti
Google Classroom
3. Menyelesaikan 5 soalan berkaitan tajuk
dengan tepat
Set Induksi: Guru mengimbas pengetahuan sedia ada murid dan merangsang minat
serta perhatian murid terhadap tajuk yang bakal dipelajari melalui
Sumbang saran antara guru dan murid

1. Murid membuat perkaitan antara objektif pembelajaran dan kriteria kejayaan dengan
Sub-topik
2. Guru memberi penerangan/tunjuk ajar berkaitan Sub-topik
AKTIVITI 3. Murid Menyelesaikan masalah yang melibatkan persamaan kuadratik. dengan
melakukan aktiviti; dalam Google Classroom
4. Seterusnya, murid menjalankan aktiviti;
Hot Seat: Aktiviti susulan selepas murid membuat ba

5. Kemudian, murid menjawab soalan pada modul PDPR


6. Guru melaksanakan pentaksiran (PBD)
Kemahiran Abad Ke-21 Bersifat Ingin Tahu
PENGISIAN Strategi Pengajaran dan Pembelajaran Pendekatan Modular
KURIKULUM Elemen Merentas Kurikulum (EMK) EMK - Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Nilai - Berdikari
BAHAN BANTU Laptop Google Classroom Handphone Modul PDPR
BELAJAR (BBB)
KEMAHIRAN KBAT: Mengaplikasi
BERFIKIR
PENTAKSIRAN Jawapan atau aktiviti pada Modul PDPR
Choose an item. orang murid dapat menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
pengayaan / pengukuhan.
Choose an item. orang murid tidak menguasai objektif pembelajaran dan diberi latihan
REFLEKSI pemulihan. Disiplin dan komitmen murid memuaskan.
Aktiviti pengajaran & pembelajaran berjaya dilaksanakan seperti dalam perancangan

KERJA SUSULAN PEMULIHAN Bimbingan Ibubapa atau penjaga


UNTUK MURID PENGAYAAN Project Based Learning (PBL)

You might also like