You are on page 1of 2

Урок №24Текстові та графічні об’єкти

Урок 24. Текстові та графічні об’єкти слайдів. Вставляння та


переміщення графічних об’єктів слайду.
Цілі:
 навчальна:формувати вміння створювати презентації в програмі
PowerPoint, використовуючи текст та рисунки;
 розвивальна:розвивати логічне мислення, спостережливість, увагу,
старанність;
 виховна: виховувати творче ставлення до роботи, інтерес до
інформатики, естетичний смак.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники,навчальна
презентація.
Програмне забезпечення: PowerPoint, веб-браузер.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності
Робота над загадками
(супроводжується демонструванням презентації)
Здавна ця тваринка мила Лісоруби його знають,
Між людей живе, ним колоди розщепляють;
А як І на и змінити, Якщо букву К відняти, —
Морем попливе. Слід в річках його шукати.
Хто це? (Кіт — кит) (Клин — лин)

У нім — три літери, та ба — На неї птах сідає,


Іде на ньому молотьба. Вона його гойдає,
А прочитай з кінця — і вмить а Г на Б змінить —
Почне тобі мишей ловить. (Тік — звірятком стане вмить. (Гілка —
кіт) білка)
IІІ. Засвоєння нових знань
Розповідь учителя
Робота з підручником: § 19.
ІV. Фізкультхвилинка
Рано-вранці крокодили на зарядку всі ходили.
Урок №24Текстові та графічні об’єкти

А за ними вирушали Слон поволі, наче робот,


Тигри, леви і шакали. Підіймав свій довгий хобот.
Поспішали кенгуру, Раз і два, і три, й чотири —
несли в торбах дітвору. Присідали крокодили.
Антилопи і горили Лиш ледачі бегемоти
Теж зарядку там робили. не вилазили з болота.
V. Формування вмінь і навичок
Робота за комп’ютером
1) Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
— Презентація, яку ви створите сьогодні, повинна мати титульний слайд
із назвою презентації та відомостями про автора або авторів, слайд із загадкою
та слайд, який містить рисунок-відгадку.
Учні, які самостійно склали загадки, використовують їх для власної
презентації. Учням, яким не зовсім вдалося це зробити, вчитель роздає загадки
на картках.
Наприклад:
Мов маленький м’ячик, А на ній зелена шуба.
Висить, а не скаче, (Кукурудза)
Рум’яне, гладеньке, Запах, колір — все
відмінне,
на смак солоденьке.
Посміхнешся неодмінно.
(Яблуко)
Як серединку кусати,
на городі нога стоїть,
Скривить так, що й не
на нозі голова висить.
впізнати.
Куди сонце повертається,
(Лимон)
Туди голова нахиляється.
Поміж листя оксамиту
(Соняшник)
Дозрівають серед літа,
Стоїть собі літечком
Мов сережки, червоненькі,
на городі тіточка,
Дрібні ягідки смачненькі.
Світлокоса, білочуба, (Вишня)
3) Практична робота за комп’ютерами.
4) Вправи для очей.
VІ. Підсумок уроку
VII. Домашнє завдання
Підручник ст.- 101-105

You might also like