You are on page 1of 6

Розробка інтегрованого уроку

з англійської мови та курсу


«Мій енергоефекивнй будинок»у 4 класі
з теми «Типи будинків»
за підручником Т.Будна

Підготувала:
вчителька англійської мови
Сеферова Марія Андріївна
2

Мета уроку: практикувати у вживанні тематичної лексики в усному та


писемному мовленні;
 розширити знання учнів про різні види помешкань
 вчити правильно вживати порядкові числівники як в усному , так і в
писемному мовленні.
 продовжувати навчати учнів сприймати знайомі лексичні та
граматичні конструкції на слух та складати речення за зразком;
 розвивати лексичні навички та навички мовлення (читання та
аудіювання); формування вміння учнів переключатися на різні види
діяльності,
 розрізняти: види будинків за кількістю квартир та поверховістю;
Обладнання: таблиці, інтерактивні ігри, предметні малюнки.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Привітання

- Good morning, children! I’m glad to see you! How are you?

- So, all pupils are in a good mood and we can start our lesson.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

 Мовленнєва зарядка
- What is your name?
- What is your surname?
- How old are you?
- What day is it today?
- What month is it now?
- What is the weather like today?
- Where are you from?
- Where do you live?

3. Повідомлення теми та мети уроку

- Listen to the fairy-tale.

The three little pigs are brothers. They want to build three houses. The first
little pig starts to build a house of straw. The second little pig starts to build a house
of wood. The third little pig starts to build a house of bricks.
3

- Who is this fairy-tale about?


- What is the end of the story?
- The wolf ate and destroyed the houses but he couldn’t destroyed the bricks
house.
- Today? We are going to speak about houses, learn the new words and do
interesting tasks.

ІІ. Основна частина

1. Активізація лексичного матеріалу з теми


1) Анограми
- Your task is to unscramble the words

https://wordwall.net/play/37991/830/515

2. Подання й відпрацювання нового матеріалу.


1) Первинне ознайомлення з новою лексикою (читання вчителем)

cottage hut villa


4

Block of flats skyscraper castle

2) Пояснення слів вчителем. Усвідомлення значення слів

Cottage - - приватний або одноквартирний будинок – це окремий житловий


будинок, що має не більше трьох поверхів. Він призначений для однієї
родини. Власником такого будинку буде лише одна особа.

Block of flats – багатоповерховий або багатоквартирний будинок – це такий


будинок в якому п’ять та більше поверхів. В такому будинку знаходяться три
чи більше квартир. Таким будинком можуть володіти група людей або
установа (підприємство, організація ОСББ). (Посібник для учнів 4-го класу
«Таємниці енергоефективного будинку», тема «Тарасик та Катруся дізнаються
від Домовичка, які бувають будинки та кому вони належать», ст..11, 12)

3) Інтерактивна вправа на закріплення нової лексики

https://wordwall.net/play/37992/626/998
5

3. Граматичний матеріал. (Ordinal numerals )


1) Слово вчителя
- Діти, давайте пригадаємо, що таке числівник? (Частина мови, яка вказує
на кількість предметів або їхній порядок)
- Порядкові числівники вказують на порядок предметів при лічбі, їх
порядковий номер. Вони відповідають на питання «Котрий?». Більшість
порядкових числівників утворюються за допомогою закінчення – th.
Іменники, перед якими стоять порядкові числівники, вживаються з
означеним артиклем the.

4. Розвиток усного мовлення


1) Робота за підручником. Ex.3,p. 29
- Look ay the picture and say: What floor do children live on?
2) Складання діалогу
- Hello!
- …
- How are you?
- …
- Where do you live?
6

- ----
- Do you live in a cottage or in a in a block of flats?
- ….
- What floor do you live on?
5. Розвиток навички читання
 Читання вчителем

I live in a beautiful small town. There are a lot of different houses. Some people live
in cottages, some people live in blocks of flats. There are no skyscrapers in my
town. I live in a cottage on the ground floor. I can see much grass around the house.
Our house is new. I like my home very much.

 Читання учнями
 Вибіркове читання
6. Розвиток письмових навичок.
- Complete the sentences. Ex. 4, p. 29

ІІІ. Заключна частина

 Домашнє завдання
- Make a story about your own town or village.
 Підведення підсумків
- Thank you for work.
- Tell us some words about your impressions after the lesson.

You might also like