Professional Documents
Culture Documents
конспект уроку для 1-Б №7
конспект уроку для 1-Б №7
уроку музики №7
Проведеного у 1-Б класі
Криворізької гімназії №26
( підготував студент 4 курсу Запорожець Є.Д.)
Тема семестру: Загадки художніх мов
Тема уроку: Казкові розповіді
Зміст: М. Чембержі «Казка про синій пролісок» - слухання;
Музика А. Олейнікової, слова Н. Іванової «Пролісок» - розучування пісні та
виконання.
Мета: дидактична – продовжувати ознайомлювати учнів з музичними
казками; актуалізувати знання про музичні інструменти оркестру; пояснити,
що таке регістри; вчити інтерпретувати музичний твір, формувати вокально-
хорові виконавські навички.
розвивальна – розвивати в учнів уміння сприймати музику та
визначати засоби її виразності; розвивати в учнів уяву за допомогою
мистецтва та емоційно-почуттєву сферу.
виховна – виховувати зацікавлене ставлення учнів до музичного
мистецтва, виховувати інтерес до музики написаних за сюжетами народних
казок.
Тип уроку – поглиблення теми.
Обладнання: музичний інструмент (клавіші), комп’ютер, програвач,
проектор, фонограма, текст пісні, відеоматеріали.
Література: 1. Мистецтво: підруч. інтегр. курсу для 1-го кл. закл. заг.
серед. освіти / Людмила Масол, Олена Гайдамака, Оксана Колотило. – Київ:
Генеза, 2018. – 128с.
2. Державний стандарт початкової загальної освіти / Початкова школа.
– 2018. - №1. – С. 28-54.
Хід уроку
I. Організація початку уроку
Діти заходять до класу під пісню «Пролісок».
Музичне привітання
Вч: Добрий день, добрий день, добрий день Вам діти!
Учні: Добрий день!
Тепер ви знаєте більше про музичні звуки! Ви вже трохи стомилися. Гайда
разом робити руханку!
Руханка
Встало вранці ясне сонце,
(потягування)
Зазирнуло у віконце.
Ми до нього потяглися,
За промінчики взялися.
Будем дружно присідати,
(присідання)
Сонечко розвеселяти.
Встали-сіли, встали-сіли.
Бачите, як звеселили.
Стало сонце танцювати,
(танцювальні рухи)
Нас до танцю закликати:
Нумо разом, нумо всі
Потанцюєм по росі.
Молодці!
Вокально-хорова робота
Розучування пісні «Пролісок». Музика А. Олейнікової, слова Н. Іванової
Вправи для покращення дикції:
1) Розтягніть губи в усмішці без оголення зубів.
2) Розтягніть губи в усмішці з оголенням зубів при закритому роті.
3) Щільно зімкніть губи і витягніть їх вперед так, як при свисті.
4) Витягніть губи вперед у формі трубочки.
5) Покусайте нижню та верхню губки.
Хід роботи:
-ілюстрація пісні вчителем;
-коротка бесіда і аналіз змісту пісні (про що ця пісня? Який настрій? Ця пісня
носить світлий та радісний характер, тому що пролісок, зустрічаючи весну,
дивується тим як природа оживає від зимових чар).
-виконання пісні хором
В зимовій хатинці
На білій перинці
Пролісок маленький
Очка розкриває,
Весну зустрічає,
Сам себе питає:
Оцінювання