Professional Documents
Culture Documents
84439
84439
“Funny English”
Мета:
Освітня: перевірити та показати рівень компетентності учнів у читанні,
перекладанні, розумінні запитань, та вмінні давати відповіді на них;
Розвиваюча: розвивати пам’ять, мислення, увагу, уміння реагувати в проблемній
ситуації;
Виховна: виховувати інтерес, почуття відповідальності та бажання спілкуватися
англійською мовою.
Обладнання: картки із запитаннями, плакати, малюнки.
Коментарі: Урок проводиться у вигляді змагання між двома командами учнів 6
класу.
Хід уроку:
I. Організаційний момент. Представлення команд.
Good morning, dear friends. I'm glad to see you at our game. Two teams are going to
compete now. So, let's start!
Дітиі, сьогодні у нас незвичайний урок, а урок-гра. Дві команди будуть
виконувати завдання конкурсів. Та команда, яка набере більше очок, і буде
переможцем. Бажаю удачі!
II. Проведення конкурсів.
Конкурс 1 «Розминка»
T: “Our first game is "Warming-up". Each team should answer my question in turn.”
Кожна команда по черзі відповідає на запитання.
1) Скільки літер в англійській абетці?
25
26
27
2) Яке свято відзначають в Британії 25 грудня?
День незалежності
Хеллоуїн
Різдво
3) Які з перерахованих країн– англомовні:
Канада
Бразилія
США
S k a t i n g
f e n C i n g
H o c k e y
v O l l e y b a l l
f o O t b a l l
s a i L i n g
1. Катання на ковзанах
2. Фехтування
3. Хокей
4. Волейбол
5. Футбол
6. Парусний спорт
III. Підведення підсумків.
Teacher: What account do we have now? Congratulation. We have the score, but I
think that friendship has won. Do you agree with me? Each team had wonderful answers
and played very well. I would like to thank our teams, and give this present for you. Our
game is over.
Який рахунок зараз? Вітаємо у нас рахунок, але я вважаю, що перемогла дружба. Ви
згодні зі мною? Кожна команда давала чудові відповіді і грала чудово. Я хочу
подякувати вам і вручити ці подарунки. На цьому наша гра завершена.