You are on page 1of 18

Unit 4.

Holiday Plans
Урок 40.
Мета уроку: уведення ЛО за темою розділу "Погода", закріплення їх в
усному та письмовому мовленні, розвиток навичок сприймання на слух та
розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в місті, розвиток навичок
комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в парах, розвивати
навички письма, навчати розуміти необхідність правильного харчування,
ознайомити учнів з правилами харчування, видами продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Lead in
На дошці різні слова про погоду. Завдання учнів - здогадатись, про що буде
йти мова (див. додаток до розділу 4).
SUNNY WINDY SNOWY

Бесіда з учнями після виконаного завдання


 What's the weather like today?
 Do you like such weather?
 What can you do when it is windy?
 What can you do when it is rainy?
 What can you do when it is snowy?
 What can you do when it is cloudy?

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Уведення нових ЛО. Використовуємо флеш карти, учні повторюють за
учителем.
Слухаємо аудіо до уроку. Повторюємо та працюємо з вимовою слова.
Disappearing Cards
На дошці викладіть всі картки, повторюємо їх всі. Потім прибираємо картку
та повторюємо зі словом, що зникло. Потім прибираємо ще слово, знов
називаємо слова разом із зниклими словами. І так робимо, поки не зникнуть
всі слова.
Вправа 1 на сторінці 36
Розглядаємо малюнок до вправи та уроку. Запитуємо у учнів, кого на
малюнку вони бачать та яка погода.
Слухаємо запис та повторюємо. Називаємо номер та погодні умови чи слово,
що відповідає малюнку.

Lucy: It’s so rainy. We’re lucky we are wearing our boots and raincoats.
Ben: Yes, but I’m not so sure the umbrella was a very good idea. It’s too windy.
Lucy: And I don’t really like that lightning.

Now say the words: 1 thunderstorm 2 lightning 3 cloud (cloudy) 4 rain (rainy) 5
wind (windy) 6 umbrella 7 raincoat 8 fog (foggy) 9 boots

Робота з карками. На дошці картки (див. додаток до розділу 4) :

Роздайте учням стікер будь-якого кольору, учні підходять до дошки і


прикріплюють стікер до потрібного слова.
Перевіряємо всі відповіді.

Окремо на листочках учні пишуть слова, що диктує учитель, учні міняються


та перевіряють один одного.

Робота в групах. Роздаємо учням розрізані слова. Завдання учнів - подумати,


в яку погоду відбувається дія.
I can ride a bike. I can make a
snowman.
I can play football I can ski.
outside.
I can stay at home. I can sleep.
I can listen to music. I can snorkel.
I can fly a kite. I can draw.

Роздаємо учням карку із записом My favourite weather... - учні малюють


улюблену погоду та називають, що можуть робити в цей період.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 41.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
уведення граматичної конструкції - be going to, удосконалення використання
формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on
Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок сприймання на слух та
розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в місті, розвиток навичок
комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в парах, розвивати
навички письма, навчати розуміти необхідність правильного харчування,
ознайомити учнів з правилами харчування, видами продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be….

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming Up
Мають продовжити фразу: My favourite season is …

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Повторюємо ЛО минулого уроку через флеш картки.
Робота в парах. Учні запитують за форматом:
- What's the weather like today?
- Today is ...
- Do you like such weather?
- Yes, I do. \ No, I don't.

Вправа 1 на сторінці 37
Запитайте, яка погода може бути завтра. Для цього на дошці запишіть саме
запитання та кліше відповіді. Наприклад:
What the weather will be tomorrow? - It is going to be …
What the weather will be at the weekends? - It is going to be …
Розглядаємо малюнки до вправи. Називаємо дні тижня. Описуємо, що за
погода зображена.
На дошці замалюйте табличку:
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
It’s going to It’s going to It’s going to It’s going to It’s going to
be be be be be

Слухаємо перший раз та обговорюємо основну інформацію, про що почули.


Girl: What’s the weather going to be on Monday?
Man: It’s going to be rainy.
Girl: And what’s the weather going to be on Tuesday?
Man: It’s going to be windy.
Girl: What’s the weather going to be on Wednesday?
Man: Well, it’s not going to be windy, it’s going to be foggy.
Girl: And what’s the weather going to be on Thursday?
Man: Well, it’s not going to be foggy, it’s going to be cloudy.
Girl: And on Friday?
Man: On Friday, it’s going to be sunny.
Girl: Hooray. I’m going to play in a garden all day!

Слухаємо вдруге та розставляємо флеш картки за табличкою вище, учні не


просто називають погодні умови, але вживають повністю конструкцію - It’s
going to be.

Вправа 2 на сторінці 47
Слухаємо та закріплюємо лексико-граматичні форми.

Вправа 3 на сторінці 47
Робота в парах
Роздаємо подібну табличку учням або просимо намалювати її в зошитах.
Учні замальовують погоду, а потім розігрують подібні діалоги за форматом
вправи 1.
Р.: What’s the weather going to be on Monday?
Р.: It’s going to be …
або скористайтесь шаблонами з додаткового матеріалу до розділу 4
У кружечок кожного дня учні викладають погодні умови, а потім питають
один у одного про погоду за поданими структурами.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 42.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
уведення граматичної конструкції - be going to, удосконалення використання
формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on
Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок сприймання на слух та
розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в місті, розвиток навичок
комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в парах, розвивати
навички письма, навчати розуміти необхідність правильного харчування,
ознайомити учнів з правилами харчування, видами продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be….

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming Up

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Повторення ЛО минулих уроків. Розділіть кас на групи або робота в парах.
Кожній парі чи команді роздайте розрізані речення -
I can ride a I can make a
bike. snowman.
I can play I can ski.
football outside.
I can stay at I can sleep.
home.
I can listen to I can snorkel.
music.
I can fly a kite. I can draw.
і окремо вирізані кружки з погодою. Або напишіть словами погоду на
окремих листочках. Завдання учнів витягнути по одному листочку з двох
категорій. І якщо погода та дія співпадають логічно, тобто це можна робити в
цю погоду, учні кажуть:
It is sunny. I am going to ride a bike.
It is snowy. I am not going to ride a bike.
Якщо картки співпали, учень забирає їх собі, якщо ні - кладе в колоди та
перемішує їх.

Вправа 1 на сторінці 38
Розглядаємо малюнок до вправи і до всього уроку. Що зображено?
Повторюємо фразу I am going to та обираємо фрази з малюнків до вправи.
Слухаємо пісню перший раз та слідкуємо за текстом.
Слухаємо вдруге та повторюємо слова.

Учитель показує картку із дією та складає речення типу I am going to - якщо


називає дію правильно, як зображено на картці, учні повторюють речення за
учителем. Якщо речення не підходить під флеш картку - учні тупотять
ногами, або говорять фразу у формі - I am not going to…

Робота з картками. Учні мають обрати одну картку та сказати, що він


збирається робити, а що ні. Наприклад:
It is going to be rainy on Monday. I am going to read an interesting book. I am not
going to ride a bike.
It's going to be sunny on Tuesday. I'm going to go camping. I'm not going to sleep.

Monday Tuesday

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 43.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
уведення граматичної конструкції - be going to, удосконалення використання
формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on
Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок сприймання на слух та
розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в місті, розвиток навичок
комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в парах, розвивати
навички письма, навчати розуміти необхідність правильного харчування,
ознайомити учнів з правилами харчування, видами продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be….
.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
Повторюємо стани погоди. На дошці різні карки із різними діями. Учні
мають обрати будь-яку дію та скласти речення по типу:
I AM GOING TO …

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Вправа 1 на сторінці 39
Розглядаємо з учнями малюнки до вправи, обговорюємо, про що йде мова.
Розглядаємо репліки до вправи, можна роздати їх окремо для опрацювання.
Mrs Beal: Lily, what are you Mrs Beal: Oliver and James,
going to do in your holiday? what are you going to do?
Lily: Nothing much. I’m going to James: We’re going to stay at
read lots of books. home and play all our computer
games.
Mrs Beal: Ruby, what are you Mrs Beal: Dylan, what are you
going to do in your holiday? going to do in your holiday?
Ruby: I’m going to Mexico with Dylan: I’m going to play lots of
my mum and dad. I’m going to football and tennis.
swim all day.

Учні читають репліки в парах та знаходять потрібні малюнки.

Робота з картками
Grammar Card 1
Rewrite the sentence
Ex.: I am going to play football. - I am not going to play football.
1. I am going to read a book. - _______________________________________
2. She is going to visit her granny. - ___________________________________
3. My mother is going to bake a cake. - _________________________________

1. ________________________________________________ ?
2. ________________________________________________ ?
3. ________________________________________________ ?

Спершу, учні роблять завдання самостійно. Мають написати негативну


форму. Потім розглядаємо вправу 2 на сторінці 39. Розглядаємо правило, а
потім продовжимо працювати з карткою. Подані речення перетворюємо на
запитання.

Вправа 3 на сторінці 39
Робота в парах.

Робота з картками:
you \ are \ to \going \ France \ visit?
you \ photo \ take \ going \ are \ to?
you \ snorkeling \ are \ going \ to?
you \ are \ to \ music \ listen \ going?
you \ read \ to \ are \ book \ going \ a?
you \ food \ of \ to eat \ are \ going \ lots?

Працюємо разом, біля дошки. Такі самі завдання вдома виконуватимуть учні
в робочих зошитах.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 44.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
уведення граматичної конструкції - be going to, удосконалення використання
формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on
Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок сприймання на слух та
розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в місті, розвиток навичок
комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в парах, розвивати
навички письма, навчати розуміти необхідність правильного харчування,
ознайомити учнів з правилами харчування, видами продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be….

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
На дошці табличка:
Monday Tuesday Thursday Friday
sunny cloudy thunderstorm snowy
to ride a bike to play football to read a book to play computer
games
What are you going to do on Monday?
What will be the weather?
Учитель запитує будь-кого з учнів, вони відповідають на питання.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Працюємо з новими словами, використовуємо флешкартки до уроку.
Учні повторюють слова за учителем. Розглядаємо малюнки до історії та
робимо припущення, про що може йти мова в історії. Учні можуть
використовувати нові слова.

Учні слухають історію перший раз - listening for gist - обговорюємо чи були
наші припущення на початку уроку вірними. Працюємо з питаннями
What does The Mysterious H steal? (Jewellery, paintings, the Queen’s crown and
the top of the Eiff el Tower.)
Why does Grandpa tell Ben and Lucy the story now? (Because the waiter’s
wearing a ring with the same letter H from The Mysterious H’s notes.)

Слухаємо історію вдруге. Працюємо в парах. Учні мають почути потрібні


репліки. Репліки потрібно роздати кожній парі. Спершу, вони читають їх та
самі розставляють їх у потрібній послідовності. Потім слухають та мають
сказати, де чують ту чи іншу фразу:
He starts stealing jewellery He steals famous paintings
from lots of shops in
London.
He steals the Queen’s He steals the top of the
crown Eiffel Tower
He always leaves a note The waiter’s wearing a ring
with the same symbol with the letter H
Слухаємо кожну частину історії та читаємо після прослуховування.
Робота в парах. Учні мають обрати будь-який фрагмент тексту. Начитати
його та обіграти в класі.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.
Урок 45.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
удосконалення навичок використання граматичної конструкції - be going to,
удосконалення використання формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s
the weather going to be on Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок
сприймання на слух та розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в
місті, розвиток навичок комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в
парах, розвивати навички письма, навчати розуміти необхідність
правильного харчування, ознайомити учнів з правилами харчування, видами
продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be…., можуть розповісти про плани класу, використовуючи мовні
конструкції що вивчались на уроці.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
Повторюємо слова з минулого уроку. Використовуємо флешкартки.
Відповідаємо на питання на повторення
- Who is The Mysterious H? (A thief.)
- What does he do? (He steals things.)
- Do the police catch him? (No.)
- Why does Grandpa think of him now? (Because the waiter has a ring with the
same H on it.)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Повторюємо, як пов'язані і слова із текстом, що слухали минулого уроку.
На дошці малюнки визначних місць. Учні мають сказати, що про них було
сказано в історії.

Слухаємо історію ще раз. Працюємо із репліками. Учні мають прослухати та


скласти у потрібній послідовності їх:
He starts stealing jewellery He steals famous paintings
from lots of shops in
London.
He steals the Queen’s He steals the top of the
crown Eiffel Tower
He always leaves a note The waiter’s wearing a ring
with the same symbol with the letter H
Вправа 2 на сторінці 42
Учні мають визначити, що є правдою, а що ні.

Розбираємо слово royal. Покажіть фото королеви та запитайте учнів, що вони


знають про цю людину. Потім пояснимо, що вона з королівської родини,
наприклад.
Учні мають знайти в тексті, де ми чули про не королеву.
Слухаємо цей фрагмент та читаємо.

Вправа 4 на сторінці 42
Розглядаємо малюнок та описуємо, що на ньому відбувається.
Роздаємо учням окремо слова, слухаємо та повторюємо за записом. Потім
учні складають речення ще раз.

Учні можуть розфарбувати ті слова, де зустрічається буквосполучення -oy


-oi.
Робота із картками на читання:
Reading card Reading card
oil - coin - soil - foil oil - coin - soil - foil
- boil - voice - boil - voice
boy - toy - joy - boy - toy - joy -
loyal - destroy loyal - destroy
ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 46.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
удосконалення навичок використання граматичної конструкції - be going to,
удосконалення використання формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s
the weather going to be on Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок
сприймання на слух та розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в
місті, розвиток навичок комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в
парах, розвивати навички письма, навчати розуміти необхідність
правильного харчування, ознайомити учнів з правилами харчування, видами
продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be…., можуть розповісти про плани класу, використовуючи мовні
конструкції що вивчались на уроці.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
читаємо разом слова з минулого уроку.
Reading card Reading card
oil - coin - soil - foil oil - coin - soil - foil
- boil - voice - boil - voice
boy - toy - joy - boy - toy - joy -
loyal - destroy loyal - destroy
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
На дошці різні стани погоди намальовані або на флеш карток.
Напишіть окремо різні фрази типу - to ride a bike, to play football, to make a
snowman - to do homework - to read books - to watch TV etc.
Завдання учнів - назвати стан погоди та що він збирається робити.

Вправа 1 на сторінці 42
Учні розглядають чек лист, мають назвати, що за інформація подана та про
що він нас інформує.
Читаємо оголошення та обговорюємо. Учні мають заповнити табличку:
Data
Place
Transport
Money
Time
Приклад заповнення:
Data 2nd of September
Place Brighton
Transport train
Money 7.30
Time meet at 8:30
coming back 5:30

Вправа 2 на сторінці 42
Учні діляться на три команди. Кожна команда працює зі своїм текстом. Учні
мають знайти у своєму тексті інформацію, що відсутня. Потім діляться
думками з прочитаного.

Робота з додатковим матеріалом. Учні мають переглянути малюнки та


скласти розповідь, куди збираються діти.
Приклад опису:
1. This is Eddy. He is 9. He is going to a school trip. It starts on Sunday at 8-30.
He is going to take warm clothes, lunch box and money. He isn't going to take
summer clothes. He is going to travel by train.
2. This is Ellie. He is 8. She is going to a school trip. It starts on Saturday at 8-00.
She is going to take a cap, lunch box and a bottle of water. She isn't going to take
money. She is going to travel by bus.
Опрацювавши усно, запропонуйте учням написати заповнивши текст
пропусками за змістом.
1. This is Eddy. He is _____. He is going to a _____________ trip. It starts on
______________ at _________. He is going to take ____________________,
_________________ and _______________. He isn't going to take
____________ ____________. He is going to travel by _______________
2. This is Ellie. He is _____. She is going to a ___________ trip. It starts on
_____________ at ________. She is going to take _________, _____________
and a bottle of ___________. She isn't going to take ______________. She is
going to travel by __________.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 47.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
удосконалення навичок використання граматичної конструкції - be going to,
удосконалення використання формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s
the weather going to be on Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок
сприймання на слух та розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в
місті, розвиток навичок комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в
парах, розвивати навички письма, навчати розуміти необхідність
правильного харчування, ознайомити учнів з правилами харчування, видами
продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be…., можуть розповісти про плани класу, використовуючи мовні
конструкції що вивчались на уроці.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
Повторюємо слова з минулого уроку.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Вправа 1 на сторінці 43
Учні мають розглянути фрази та скласти речення за прикладами вправи
Student A Student B
I would like to go to … I don’t want to go to …
OK. What about … ? Yes, that’s a good idea.
We could … Do you like … ?
Yes, I do. / No, I don’t.

Робота за картками. Учні мають обрати картку, а потім розповісти, що він


буде робити. Потім в парах або міні групах запитати у інших
Where you are going.
How long you are going for.
How you are going to get there.
What you are going to do there.

Роздайте учням картку для заповнення


Where you are going.
How long you are going for.
How you are going to get there.
What you are going to do there.

Завдання учнів - придумати факти та заповнити.


Потім розповідають і виконують письмово.

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 48.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
удосконалення навичок використання граматичної конструкції - be going to,
удосконалення використання формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s
the weather going to be on Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок
сприймання на слух та розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в
місті, розвиток навичок комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в
парах, розвивати навички письма, навчати розуміти необхідність
правильного харчування, ознайомити учнів з правилами харчування, видами
продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be…., можуть розповісти про плани класу, використовуючи мовні
конструкції що вивчались на уроці.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
Повторюємо слова з минулого уроку.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

Урок 49.
Мета уроку: повторення ЛО за темою розділу "Погода" з минулого уроку,
повторення днів тижня, закріплення їх в усному та письмовому мовленні,
удосконалення навичок використання граматичної конструкції - be going to,
удосконалення використання формату діалогів за темою уроку - Р.: What’s
the weather going to be on Monday? Р.: It’s going to be…. розвиток навичок
сприймання на слух та розуміння прослуханого, ,навчати орієнтуватись в
місті, розвиток навичок комунікації, розвиток навичок роботи в групах або в
парах, розвивати навички письма, навчати розуміти необхідність
правильного харчування, ознайомити учнів з правилами харчування, видами
продуктів.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть назвати різні стани погоди,
використовують лексико-граматичну конструкцію It is …, описують погоду
за вікном, можуть назвати дні тижня та сказати, яка погода буде та що вони
збираються роботи, використовують усному та писемному мовленні формату
діалогів за темою уроку - Р.: What’s the weather going to be on Monday? Р.: It’s
going to be…., можуть розповісти про плани класу, використовуючи мовні
конструкції що вивчались на уроці.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Warming up
Повторюємо слова з усього розділу
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
ТЕСТ

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА


3.1. Підведення підсумків.
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання.

You might also like