You are on page 1of 10

План – конспект уроку з англійської мови у 8 класі

Тема: “On the go”


Підручник: “Англійська мова (Focus Level 3 Student`s Book )» Джонс,
Даніель Брайшоу, С’ю Кей, Видавництво “Longman
(Pearson Education), 2020.
Цілі уроку:
Практична: 1. Систематизувати знання учнів про тему “ On the go”
2.Розвивати навички діалогічного та монологічного
мовлення.
3.Формувати вміння диференціювати інформацію під час
аудіювання.
Освітня: 1. Навчити сприйняттю на слух діалогів, вдосконалення
мовної активності, розвиток практичних мовних умінь.
Розвиваюча: 1.Розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу.
2. Розвивати комунікативні вміння учнів.
3.Розвивати вміння виражати свою думку.
Виховна: Сформувати доброзичливі відносини між учителем та
учнями, виховання лінгвістичної компетенції учнів та їх
пізнавальної активності.
Тип уроку: Комбінований.
Обладнання Підручник “Англійська мова (Focus Level 3 Student`s
уроку: Book )» Джонс, Даніель Брайшоу, С’ю Кей, Видавництво
“Longman (Pearson Education), 2020. - Unit 3. - C. 35.,,
робочий зошит, аудіо запис, презентація.
Схематичний план уроку
Початок уроку.
1. Організація класу. Привітання з учнями. 2хв.
2. Повідомлення цілей уроку. 2хв.
3. Перевірка домашнього завдання. 2хв.
4. Warming up. 2хв.
Основна частина уроку
5. Виконання вправи. 5хв.
6. Аудіювання, діалоги. 5хв.
7. Виконання вправи. Контроль розуміння. 3хв.
8. Аудіювання. 3хв.
9. Виконання вправи з множинним вибором. 5хв.
10 Аудіювання. 2хв.
.
11 Виконання вправи. 5хв.
.
12 Бесіда з учнями. 3хв.
.
13 Аудіювання. Вимова слів за аудіюванням. 5хв.
.
14 Виконання вправи. 3хв.
.

Кінець уроку
13 Завдання додому. Пояснення завдання. Запис на дошці та в 1хв.
.
щоденниках.
14 Підсумки роботи. Оцінювання. 1хв.
.
15 Завершення уроку. 1хв.
.
Хід уроку:

Етап, прийом, навчання: Зміст роботи:

Початок уроку T: Morning everyone! Nice to see you! How is your


Етап 1. morning?
Організаційний момент. S1: It's fine.
Прийом 1. S2:It's alright.
Вітання, бесіда з учителем. T: Good!

Прийом 2. T: Today we are going to listen to audio recordings


Обговорення та формування on the topic “On the go”, so be ready to speak and
теми і мети уроку. complete tasks.

Прийом 3. T: Let's check your home assignment first of all.


Перевірка домашнього SB. Ex. 4, p. 34
завдання. Speculation – припущення, розмірковування
1. It must have been
2. Might have been
3. Can`t have been

Ви можете використовувати Модальні дієслівні


структури, щоб міркувати про речі.
 Ви використовуєте must, коли впевнені,
що щось є або було правдою.

Присутній: це, мабуть, лев.


Минуле: це, мабуть, був лев.

 Ви використовуєте might, may або


could, коли вважаєте можливим, що
щось є або було правдою.

Присутній: це може бути лев.


Минуле: це міг бути лев.

 Ви використовуєте can't (або couldn't),


коли впевнені, що щось не є або не було
правдою.

Присутній: це не може бути домашня тварина.


Минуле: це 3 не могло бути домашнім
улюбленцем.

Модальні форми дієслова для роздумів


Теперішній час: повинен/ міг/може/міг / не
можу + інфінітив

WB. Ex. 5, p. 34
1. Couldn`t have
2. May have
3. Must have
4. Could have

Вайолет: Подивіться на це! Черепаха на стовпі


паркану. Як це сталося?
Дейзі: Вау! Це дивно. Він не міг потрапити
туди сам по собі. У нього такі короткі ноги, що
він не зміг би забратися так високо.
Вайолет: є лише одна можливість. Можливо,
хтось поклав його туди. Який жорстокий
вчинок.
Дейзі: Ну, це, мабуть, була людина, або я гадаю
птах, як орел чи щось інше, міг залишити його
там... в якості закуски на потім.
Вайолет: Фу, Дейзі! Це жахливо.
Дейзі:Вайолет, моя люба, нам усім потрібно
їсти.
Ex. 6 , p. 34
1. B – We might be too late to catch the bus.
Ми можемо запізнитися на автобус.
2. A – They may have arrived already.
Можливо вони вже прибули.
3. C – Alice could have brought some sun
cream. Аліса могла принести
сонцезахисний крем.
4. B – You must be tired. We`ve been walking
and sightseeing all day. Ти напевне
стомився. Ми весь день гуляли та
оглядали визначні місця.
5. B – She must have left it in the hotel room.
Мабуть, вона залишила це в номері
готелю.
6. A – The plane may have been delayed
because of bad weather. Можливо, через
погану погоду літак затримався.
Ex. 5, p. 35
1. Return journey
2. Business trip
3. Agents
4. Companies
5. Package
6. Ski resort
7. Three-star
8. Twin
WS. 3D, p. 7 (ПЕРЕВІРКА СЛІВ)

https://quizlet.com/773439095/flashcards

https://quizlet.com/773439095/match

A bus journey/a return journey


A business trip / A round-the-world trip
A travel company / A travel agent
A tour leader / A tour guide
A package holiday/ A skiing holiday
A single room / a double room/ a twin room
A ski resort/ a seaside resort
A budget hotel/ a three-star hotel

SB. Ex. 1, p. 138


1. Must
2. May
3. Can`t
4. Must
5. Could
1. Ключ повинен бути десь тут, але я не можу
знайти його зараз.
2. можливо, ви пам'ятаєте мене - ми
познайомилися під час подорожі до Китаю
минулого року.
3. Що, ви забули свій квиток і паспорт? Ви не
можете бути серйозними!
4. ви провалили іспит, тому ваші відповіді,
мабуть, були неправильними.
5. я не впевнений, чи маєте ви рацію. Ви могли
зробити помилку.

SB. Ex. 2, p. 138


1. Have left
2. Be
3. Be
4. Have seen
5. Have/ be having

1. Можливо, я залишив свій мобільний телефон


у готелі, але Я не пам'ятаю.
2. Сьюзен подорожувала останні два тижні -
вона, мабуть, вже дуже втомилася.
3. у Венсдей трохи дивний акцент. Вона може
бути Північною ірландкою, але я не впевнений.
4. ви не могли побачити Джо в місті опівдні-він
був зі мною вдома.
5. Томас був дуже засмучений минулого тижня.
У нього, мабуть, були проблеми вдома.

Етап 2. T: Let's test your knowledge now, get ready to take


Виконання тесту з a multiple choice test.
множинним вибором.
Контроль розуміння https://quizizz.com/admin/quiz/
граматичного матеріалу. 5ddc47a29b224a001f4aeb27/present-and-past-
Прийом 1. speculation
Вибрати правильний варіант.

Прийом 2. Читання учнями


відповідей.
Етап 3.
Warming up. T: Well, now you can see the quote on the screen.
Прийом 1. Бесіда учнів з
вчителем.

Прийом 2.
Перегляд презентації бесіда з
учителем.

Прийом 3.
Обговорення,
активне слухання. (When you travel, you broaden your mind, see how
other people live, get acquainted with the culture,
traditions in other countries. and it's inspiring.)

T:Do you agree with this quote?


S: Yes I think it`s very important to travel abroad.
T: Alright, thanks a lot!

Основна частина уроку.


Етап 4. Audio 1.42
Аудіювання. p. 35

Прийом 1. 1. Have you ever been snowboarding at a well-


Обговорення, known ski resort ?
активне слухання. 2. Have you ever stayed in a budget/three-star hotel
in a foreign country?
3. Have you ever been on a skiing holiday/bus
journey with your friends?
4. Have you ever booked a single/double/twin
room in a hotel?
5. Have you ever dreamt of going on a round-the-
world trip/ skiing holiday/package holiday ?
6. Have you ever thought about working for a
travel company/agent ?

Етап 5.
Виконання вправ. WB. Ex. 1, p.35
Контроль розуміння діалогу. 1. Did you book online?
Прийом 1. Виконання вправи 2. I thought it was included
на перестановку слів та 3. I`ve booked a single room for two nights
заповнення діалогу. 4. We have a special online offer at the moment
5. Can you fill in this form please?
Прийом 2. Читання учнями 6. Would you like breakfast?
відповідей.

WB. Ex. 2, p. 35
1. I`ve booked a single room for two nights
2. Is it a business trip?
3. I thought it was included.
4. Did you book online?
5. We have a special online offer at the moment
6. Can you fill in this form please?

Етап 6.
Робота з текстом. «At the hotel»
Прийом 1.
Читання учнями тексту. There are many types of hotel, big and small,
three-star hotels or five-star hotels. The more stars,
the higher the standards. People often reserve
rooms with bathrooms. There is also a choice of
single, double or family rooms to book.
When you stay in a hotel, the facilities are reflected
in the price of the accommodation. Many hotels
have swimming pools, squash courts, health clubs,
gyms and indoor play areas for young family
members. There are hotels with golf courses in
their grounds. Some have lakes that are offered to
guests who wish to fish or take out a boat to fill
their leisure time.
If the guests do not wish to dine in the restaurant,
room service is an alternative. A menu is supplied
in the room from which guests can order. When the
food is ready, a member of staff will bring it to the
room.
Most hotels ask their guests to vacate their rooms
by 10 o'clock on the day of their departure. This is
so the staff have enough time to clean the room,
make up the bed and generally tidy the area, before
the next occupants arrive. New visitors to a hotel do
not usually have access to their room until after
mid-day.
So, a good hotel with pleasant staff will make
your resort enjoyable and convenient.

Етап 7.
Виконання вправи з ПОВТОРИТИ
множинним вибором. Ex. 5, p. 35
Контроль розуміння діалогу. 1. Return journey
Прийом 1. 2. Business trip
Вибрати правильний варіант. 3. Agents
4. Companies
Прийом 2. Читання учнями 5. Package
відповідей. 6. Ski resort
7. Three-star
8. Twin
WS. 3D, p. 7
1. A bus journey/a return journey
2. A business trip / A round-the-world trip
3. A travel company / A travel agent
4. A tour leader / A tour guide
5. A package holiday/ A skiing holiday
6. A single room / a double room/ a twin room
7. A ski resort/ a seaside resort
8. A budget hotel/ a three-star hotel

https://quizlet.com/773439095/flashcards

Етап 8.
Говоріння. 1.Types of holidays
Прийом 1. Бесіда з вчителем. -What types of holidays do you know?
-What type of holiday do you prefer?
Прийом 2. 2.Means of transport
Обговорення, -What transport would you choose for travelling?
активне слухання. Bus journey
By plane
Прийом 3. Лаконічні відповіді Crossing by boat
на запитання. Public transport

3.My experience
- Tell about your travel experience
Using vocabulary. SB.p.43 + WS. 3D, p.7
Заключна частина уроку.
Етап 9. T: Your home assignment for the next time -
Завдання додому. Пояснення
завдання. Запис на дошці та в Поясни дз
щоденниках.
Прийом 1. Бесіда з вчителем. 1. Write an essay on the topic «My travel
experience»

Написати твір на тему «Мій досвід


подорожі»

2. SB. P. 37 (read)

Етап 10.
Підсумки роботи. So, let's sum up, what did we talk about today?
Оцінювання.
Прийом 1. Бесіда з вчителем.

Етап 11.
Завершення уроку.
T: The lesson is over, you can be free!

Додатки:
1) Презентація

You might also like