You are on page 1of 3

Клас: 1

Тема: Ти і я. Зовнішність.
Мета: - познайомити учнів з новими лексичними одиницями;
- активізувати структури He is /She is/It is;
- вчити самостійно працювати з підручником;
- формувати навички правильної вимови звуків;
- розвивати навички говоріння та сприймання на слух.
Обладнання: підручник Smart Junior 1, робочий зошит, картинки із
зображенням нових слів, відео, ноутбук.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Мовна розминка. Повідомлення теми та мети уроку.
- Hello, children. Hi! Sit down please. How are you today? (Учні вибирають
смайлик, що відповідає їх настрою)

- Look! What do you see?(представлення картинок з новою лексикою)


Сьогодні ми продовжуємо вчитися описувати себе та друзів.
2. Фонетична розминка.
Закріплення вивчених звуків та букв (відео)
https://www.youtube.com/watch?
v=EVTB8xIHWU0&t=21s&ab_channel=SuperSimpleABCs
[æ] - apple, alligator [b] - ball, bus [k] - car, cat [d] - dog, duck [e] – elephant,
elbow [f] – fish, flower [g] – goat, grapes
3. Мовна розминка.
(Повторення лексики минулого уроку happy, sad, hungry, thirsty)
- Look at the picture, choose one and said “I am …”

- пісенька “If you are happy, clap your hands”


https://www.youtube.com/watch?
v=l4WNrvVjiTw&ab_channel=SuperSimpleSongs-KidsSongs

ІІ. Основна частина уроку.


1. Введення нових лексичних одиниць: big, small, fat, thin
- flashcards (It’s big…)
- робота з підручником с.50-51 (розвиток навичок аудіювання)
2. Фізкультхвилинка.
Stand up! Hands up!
Hands down! Sit down!
One, two, three, hop!
One, two, three, stop!
3. Активізація лексичних одиниць теми:
- Гра “Opposites” (спочатку вчитель, а потім учні по черзі називають одне із
слів, решта учнів повинна назвати протилежне слово; гра відбувається із
використанням картинок).
- Look and choose. (робота в парах)
Учні вибирають одну із картинок (big, small, fat, thin) і розповідають один
про одного – He’s thin. She’s small.
4. Розминка.
Look at the ceiling,
Look at the floor,
Look at the window,
Look at the door.
Point to the ceiling,
Point to the floor,
Point to the window,
Point to the door.
5. Закріплення вивченого матеріалу:
- робота з робочим зошитом – с.25 (знайди, наклей, скажи);
- відео “Big and small”
https://www.youtube.com/watch?v=XAMtgyiUhIo&ab_channel=LittleBabyBum-
NurseryRhymes%26KidsSongs
- гра “Big-small” (учні працюють в парах, зображуючи по черзі певні
предмети, інший учень має назвати цей предмет, чи він иig чи small)

ІІІ. Заключна частина уроку.


1. Підведення підсумків уроку. Рефлексія.
Did you like the lesson? Що ви дізналися нового?
2. Прощання.

You might also like