You are on page 1of 4

Конспект уроку з англійської мови

Вчитель: Яструб Лілії Іванівна, учитель англійської мови,


НВК «Олександрійський колегіум», Кіровоградська обл.
Клас: 2
Тема. Іграшки. Множина іменників.
Мета. Практична: розвивати усне мовлення учнів, удосконалювати навички
читання, навчити утворювати множину іменників.
Освітня: сформувати поняття «однина», «множина».
Розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу, мислення учнів.
Виховна: виховувати спостережливість, зацікавленість до вивчення
мови.
Обладнання: м’яч, іграшки, предметні малюнки, опора для складання листа,
картки для фонетичної зарядки, сигнальні картки.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
Етапи уроку Зміст роботи.
Початок уроку
1.Організаційний -Good morning. I’m glad to see you.
момент Take your cards and tell me: “How are you?”

-Who is absent today?


2.Фонетична зарядка - Look at the blackboard. Put the ball into its
plate. Розмістіть м’ячики в тарілки
відповідно до вимови.
- Like, pilot, driver, Mike, fine.
Is, his, Britain, Africa
-Read the words.
- Count the balls/ Порахуйте м’ячі.

-Погляньте на стіл, як ви думаєте, що ми будемо


сьогодні вивчати.(Іграшки)

-Answer the questions:


- What is it?
- Have you got a …?
- What toys have you got?
(a ball, a doll, a horse, a giraffe, a dog , a cat, a
Основна частина fox…)
3.Повідомлення теми - What toys have you got?
уроку.
-Порівняйте речення. Чим вони відрізняються?
4. Актуалізація знань
учнів. I have got a ball.( однина)
He has got 3 balls. (множина)

-Як передається те, що предмет не один, в


англійській мові?
P1 – P2 - Порівняйте такі групи слів:
A cat – cats
5.Пояснення множини A dog – dogs
іменників. A fox – foxes

( таблиця)
- Чи скрізь однаково вимовляється закінчення?

- Розкладіть знаки транскрипції відповідно до


вимови.
- Отже, …

1) Count the toys.


How many toys have you got?

2) A game (фізкультхвилинка)
I have got a kitten.
I have got two kittens…( по черзі, передаючи
м’яч).

3)Make up sentences:( printed)


I have got 2 dolls.
She has got 3 balls.
He 5 cats.

4)Утворити множину іменників(на дошці)


A sister –
A dog –
A ball –
A frog –
6. Закріплення множини Listening
іменників. Pre-listening

- До нас завітав на урок гість. Уважно


послухайте його розповідь і запам’ятайте, які
іграшки він має.

Listening
Hello. My name is Buggy. I am 5. I am from Africa. I
have got a mother, a father and a sister. I have got
toys. I have got 4 cars. I have got two kittens. I have
got 5 dogs. I love my family and toys.

Post-listening
1) What toys has Buggy got?
2) Визначте, чи правильне речення,
використовуючи сигнальні картки.( червона
картка, якщо відповідь неправильна та
7. Систематизація знань зелена, якщо правильна)
учнів
- Ніs name is Ted. F
- His name is Buggy. T
- He is from Africa. T
- He is 7. F
- He has got a mother, a father and a brother. F
- He has got 2 kittens. T
- Buggy has got 5 cars. F
3) Розкажіть, що ви запам’ятали про нашого
гостя. (My name is…)
(His name is…. )

Hello!
My name is … . I am … . I am from … . I have
got a … .
I have got toys.
I have got…
Bye!
8.Складання розповіді
про себе та свої іграшки
за опорою.
Розповідь про себе та іграшки, малюнок.

Заключна частина
9. Підсумок уроку.
10. Аналіз роботи класу.
11. Домашнє завдання.

You might also like