You are on page 1of 7

НЕЗРОЗУМІЛА структура уроку НЕВІДОМОГО типу!!!

Дата, школа, клас, вчитель, практикант, методист - ?

Тема. Задачі на спільну роботу. Розв’язування виразів на порядок дій.

Мета:формувати в учнів уміння розв’язувати задачі на спільну роботу; закріплювати


вміння знаходити значення виразів на кілька дій;розвивати логічне мислення, пам'ять;
виховувати інтерес до вивчення математики.
Обладнання: підручник (автор, назва - ?), мультимедійний комплект.

Тип уроку - ?

Література - ?

Хід уроку

І. Організація класу
1. Організація класу
Дзвоник кличе нас сідати,

час роботу починати.

Дзвоник посміхається.

Урок наш починається!

2. Етап уроку - ?
3. Етап уроку - ?

ІІ. Мотивація навчальної діяльності


1. Етап уроку - ?
-Дітки,сьогодні на уроці ми з вами продовжуємо наше знайомство з задачами на спільну
роботу та закріплюємо вміння обчислювати вирази розв’язувати приклади на декілька дій.

Де ж мотивація???

ІІІ. Актуалізація опорних знань


1. Етап уроку - ?
Інструктаж - ?
Де відповіді?

2. Хвилинка каліграфії

-Дітки,відкриваємо свої зошити і записуємо в них:”двадцять шосте квітня,Класна


робота”,а також прописуємо каліграфічно “9(ост.6)

Чому таке завдання?

Висновок - ?

3. Вивчення нового матеріалу


НЕМАЄ НОВОГО матеріалу на цьому уроці!!!

1. Етап уроку - ?
-Настав час переходити до нашого підручника,відкриваємо на сторінці 508 та читаємо
№520

№520.Склади вирази й обчисли їх значення. Форма роботи - ?


-Прочитаємо усі числа,які написано(24,70,56,200,100,12,40)
-Шо нам треба зробити з цими числами?(помножити на 40)
-Складаємо перший вираз(24*40)
-Яка відповідь вийде?(960)
Складаємо другий вираз(70*40)
-Яка відповідь вийде?(2800)
Складаємо третій вираз(56*40)
-Яка відповідь вийде?(2240)
Складаємо четвертий вираз(200*40)
-Яка відповідь вийде?(8000)
Складаємо п’ятий вираз(100*40)
-Яка відповідь вийде?(4000)
-Складаємо шостий вираз(12*40)
-Яка відповідь вийде?(480)
-Складаємо сьомий вираз(40*40)
-Яка відповідь вийде?(1600)

№521.Обчисли вирази самостійно. Перевір себе.


-Прочитаємо наступне завдання. Ці приклади вже буде важче виконати,але ви з усім
впораєтесь! Я дам вам трішки часу,ви самостійно виконаєте ці приклади,а потім ми з вами
їх перевіримо.

№522.Обчисли вирази самостійно. Перевір себе.


-Прочитаємо наступне завдання.
Прочитаємо перший вираз.
-Якою буде перша дія?(*)
-Що в нас вийде?(72.320)
-Якою буде друга дія?(+)
-Що в нас вийде?(100.000)
-Запишіть вираз в зошит. У виразах обчислення мають виконуватись ПИСЬМОВИМИ
прийомами!
Прочитаємо другий вираз.
-Якою буде перша дія?(*)
-Що в нас вийде?(8.034)
-Якою буде друга дія?(+)
-Що в нас вийде?(8.736)
-Якою буде третя дія?(/)
-Що в нас вийде?(112)
-Якою буде четверта дія?(+)
-Що в нас вийде?(1000)
Висновок -?
● Фізкультхвилинка.
-Настав час відпочити і я пропоную вам зробити невеличку пальчикову гімнастику.
Пальчикова гімнастика "Каченята"

2. Етап уроку - ?
№524.1.Розв’яжи задачу.
Прочитаємо задачу:
-Про що мова в задачі?
-Що відомо?
-Яке питання задачі? Відповіді - ?
Коротка умова - ?
-Чи можемо ми одразу відповісти на питання задачі?(Ні)
-Чому? (Невідомо швидкість другого мотоцикла)
-Чи можемо ми це знайти? (ні)
……………………… - ? Пропущено частину запитань!
(Так)
-З яких даних?(60 і 3/4)
-Якою дією? (/ та * )
-Чому? (бо це задача ……)
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Ні)
-Чому? (Невідомо швидкість віддалення)
-Чи можемо ми це знайти? (Так)
-З яких даних?(60 і 80)
-Якою дією? (+ )
-Чому? (бо це задача ……)
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Так)
-З яких даних?(280 і 140)
-Якою дією? (/)
-Чому? (бо це задача ……)
- Отже, на скільки дій задача? (3)
- Яка перша дія? (/ та *)
- Що знайдемо? (швидкість другого мотоцикла)
- Яка друга дія? (+)
- Що знайдемо? (швидкість віддалення)
-Яка третя дія?(/)
-Що знайдемо?(через скільки годин відстань між ними буде дорівнювати 280 км)
- Запишіть розв’язання самостійно у зошит.
Де розв’язання? Перевірка дій - ?
- Яка відповідь до задачі(2 год.)

№524.2.Розв’яжи задачу.
Доповни корективи у роботу над наступною задачею згідно з аналогічними
рекомендаціями до попередньої задачі!!!
-Про що мова в задачі?
-Що відомо?
-Яке питання задачі?
-Чи можемо ми одразу відповісти на питання задачі?(Ні)
-Чому? (Невідомо скільки зорює 1 трактор за 1 годину)
-Чи можемо ми це знайти? (ні)
………….. – ?
(Так)
-З яких даних?(48 і 24)
-Якою дією? (/)
………
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Ні)
-Чому? (Невідомо скільки зорює 2 трактор за 1 годину)
-Чи можемо ми це знайти?
………….
(Так)
-З яких даних?(48 і 12)
-Якою дією? (/)
……….
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Ні)
-Чому? (Невідомо скільки зорюють разом за 1 годину)
-Чи можемо ми це знайти? (Так)
-З яких даних?(2 і 4)
-Якою дією? (+)
……….
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Так)
-З яких даних ?( 48 і 6)
-Якою дією?(/)
………..
- Отже, на скільки дій задача? (4)
- Яка перша дія? (/)
- Що знайдемо? (скільки зорює 1 трактор за 1 годину)
- Яка друга дія? (/)
- Що знайдемо? (скільки зорює 2 трактор за 1 годину)
-Яка третя дія?(+)
-Що знайдемо?(скільки зорюють разом за 1 годину)
-Яка четверта дія?(/)
-Що знайдемо?(за скільки годин трактори зорюють це поле одночасно
працюючи)
- Запишіть розв’язок самостійно у зошит.
………….
- Яка відповідь до задачі(2 год?????.)
Вчитель рекомендували брати всі ЧОТИРИ задачі???
Якщо так, то доповни корективи у роботу над наступними задачами згідно з
аналогічними рекомендаціями.
№525.Розв’яжи задачу.
Прочитаємо задачу:
-Про що мова в задачі?
-Що відомо?
-Яке питання задачі?
-Чи можемо ми одразу відповісти на питання задачі?(Ні)
-Чому? (Невідомо ширину поля)
-Чи можемо ми це знайти? (Так)
-З яких даних?(8 і 2)
-Якою дією? (/)
- Після цього ми можемо відповісти на питання задачі? (Так)
-З яких даних ?(результату 1 дії і числа 8)
-Якою дією?(*)
- Отже, на скільки дій задача? (2)
- Яка перша дія? (/)
- Що знайдемо? (ширину поля)
- Яка друга дія? (*)
- Що знайдемо? (площу цього поля)
- Запишіть розв’язок самостійно у зошит.
-Не забудьте перетворити км2 в гектари.
- Яка відповідь до задачі(3200 га)
Висновок - ?

4. ЗВ (закріплення вивченого)?????????
№523.Запиши п’ять значень а, що є розв’язками нерівності а · 7 < 400.
-Які числа можуть бути розв’язком нерівності?(менші за 400)
-Підберіть найпростіші та запишіть вирази??? самостійно у зошит.
Перевірка с/р - ?
…. Етап уроку - ?
№526.Розв’яжи задачу.
Прочитаємо задачу:
-Про що мова в задачі?
-Що відомо?
-Яке питання задачі? Внеси корективи!
-Чи можемо ми одразу відповісти на питання задачі?(Так)
-Який вираз потрібно скласти?(24*16)
-Запишіть цей вираз самостійно у зошит і обчисліть його.
-Що запишемо у дужках?(м2)
-Яка відповідь до задачі?(384 м2)

Макротап уроку - ?

5. Підсумок чого?
-Ось завершується наш з вами урок. Сьогодні ми з вами працювали над виразами
прикладами і задачами на спільну роботу.
Ви,були розумничками та гарно впоралися з усіма завданнями.
…… Етап уроку - ?
А завдання №527 і №528 будуть домашнім завданням. Інструктаж - ?

6. Рефлексія …….
- Чим сподобався вам урок?
- Що найбільше запам’яталося?
- Чого навчилися?
- Що вам допомогло правильно виконувати завдання? Інтерактивна вправа - ?
……. Оцінювання н. д. - ?

Організоване закінчення уроку - ?

You might also like